STANFORM DARIUSZ STANKIEWICZ

Historia

Firma powstała w 1974 roku pod nazwą „Warsztat ślusarski”. W dwuosobowym składzie wytwarzano formy wtryskowe do termoplastów i wykrojniki do metalu na potrzeby prężnie rozwijającego się rzemiosła. Sukcesywnie firma była rozbudowywana i unowocześniana co pociągało za sobą zwiększanie potencjału ludzkiego. Z biegiem lat powstawały hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i biuro projektowe, które razem stworzyły przestrzenne i funkcjonalne warunki pracy dla zespołu pracowników STANFORM-u.

O firmie

Naszymi odbiorcami są rynki z obszarów przemysłu: kosmetycznego, motoryzacyjnego, elektronicznego i opakowań. Współpracowaliśmy już z firmami z Francji, Szwecji, Włoch, Rosji oraz USA. W naszej działalności główny nacisk kładziemy na wysoką jakość wytwarzanych narzędzi, rzetelność i terminowość, dlatego też postanowiliśmy uporządkować i spisać sposób planowania, zarządzania i kontrolowania tworząc zintegrowany system zarządzania jakością.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie nowatorskich, kompleksowych rozwiązań w wytwarzaniu form wtryskowych przy maksymalnym ukierunkowaniu działań na satysfakcję klientów.

SGS_ISO-9001kompr

Wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością: ISO 9001:2008. Pierwsza certyfikacja ISO 9001:2000 odbyła się w 2005 roku. Ostatni audyt nadzoru: styczeń  2016 r.

Pobierz certyfikat
front
2
DSC_1645
DSC_0777

Gwarantujemy serwis każdego wykonanego przez nas narzędzia

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

KONTAKT